
Ножиці по металу "PIRANHA" 270 мм, прохідний прямий різ, сталь-СгМо, двокомпонентні рукоятки, GROSS
- В наявності
- Код: 78329
694,09 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці по металу торгової марки GROSS призначені для точного прямого прохідного різу листового металу товщиною до 0,94 мм і нержавіючої сталі товщиною до 0,53 мм. Робочі частини ножиць виготовлені з високолегованої сталі (CrMo), вміст молібдену і ванадію в її складі надає необхідну жорсткість і високу твердість. Ріжучі губки проходять процес індукційного загартування і мають твердість 60-62 HRC. Ножиці загальною довжиною 270 мм оснащені ергономічними двокомпонентними ручками, оригінальна форма яких мінімізує ризик травм і забезпечує зручність при тривалих роботах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 340 мм |
| _Ширина в упаковці | 110 мм |
| Бренда | GROSS |
| Вага | 0.528 кг кг |
| Висота в пакованні | 35 мм |
| Довжина | 270 мм мм |
| Матеріал ріжучих губок | CrMo |
| Рукоятки-чохлі | двокомпонентні |
| Тип полотна | прямий прохідний |
| Тип різу | прямий |
- Ціна: 694,09 ₴



