
Сіткотримач 230 х 105 мм, пластиковий із затискачами, SPARTA
- В наявності
- Код: 758475
117,13 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сіткотримач ТМ Sparta призначений для шліфування і зачистки різних поверхонь, за допомогою абразивних матеріалів (шліфувальний аркуш, сітка) надійно фіксуючи їх за допомогою металевих затискачів.
Застосовується для вирівнювання поверхонь після штукатурки або шпаклівки, видалення нерівностей, зняття різних покриттів або забруднень з твердих поверхонь.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 230 мм |
| _Ширина в упаковці | 110 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.25 кг кг |
| Висота в пакованні | 80 мм |
| Довжина підошви | 230 мм |
| Затискач | сталь |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Матеріал підошви | піногума |
| Тип | сіткотримач |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Ширина підошви | 105 мм |
- Ціна: 117,13 ₴
