
Головка з бітою вставкою T8, квадрат 1/4, CrV Stels
- В наявності
- Код: 13801
22,27 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для ефективного монтажу болтових з'єднання єднань з внутрішнім профілем TORX.
Змінна торцеві головка підвищеної зносостійкості з бітою-вставкою.
Головка виготовлена ??з хромованадієвої сталі, біта зі сталі S2.
Матовое хромонікелеве покриття.
Головка має посадочне місце для приєднувального квадрата 1/4.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stels |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 91 мм |
| _Ширина в упаковці | 42 мм |
| Бренда | STELS |
| Вага | 0.021 кг кг |
| Висота в пакованні | 12 мм |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4 дюйм |
| Тип наконечника | T8 |
- Ціна: 22,27 ₴
