
Ключ розвідний 150 мм
- В наявності
- Код: 15570
165,31 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ ріжковий розвідний виготовлений з легованої сталі. Черв'ячний механізм зміни розмірів робочого профілю дозволяє використовувати один гайковий ключ для роботи з кріпленням різного розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сибртех |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 150 мм |
| _Ширина в упаковці | 40 мм |
| Бренда | СИБРТЕХ |
| Вага | 0.131 кг кг |
| Висота в пакованні | 10 мм |
| Довжина | 150 мм мм |
| Максимальне розкриття губок | 20 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
- Ціна: 165,31 ₴
