
Ключ динамометричний 12,5 мм
- В наявності
- Код: 14150
754,18 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлений з зносостійкої конструкційної легованої сталі.
Має захисне покриття з хрому.
Призначений для затягування кріплення з наперед затакним зусиллям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 420 мм |
| _Ширина в упаковці | 120 мм |
| Бренда | NONAME |
| Вага | 0.8 кг кг |
| Висота в пакованні | 55 мм |
| Довжина | 260 мм мм |
| Діапазон вимірювання від | 32 Нм |
| Діапазон вимірювання до | 120 Нм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип | стрілочний |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 754,18 ₴
