
Розтяжка гідравлічна 4 т, набір з 16 предметів, 7 змінних насадок, у пластиковому кейсі, Stels
- В наявності
- Код: 51354
6 279,02 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір призначений для проведення рихтувальних і кузовних робіт, таких як відновлення геометрії великих ділянок і цілих конструкцій, головним чином прорізів дверей, вікон, капота і багажника.
Набір, що представляє собою компактний і зручний в експлуатації комплект з гідравлічного насоса, циліндра, подовжувачів і фігурних насадок.
Кожен набір поставляється в металевому кейсі для зручності зберігання і транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stels |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 620 мм |
| _Ширина в упаковці | 340 мм |
| Бренда | STELS |
| Вага | 18.2 кг кг |
| Висота в пакованні | 185 мм |
| Габарити | 1990 x 620 x 350 мм |
| Кількість змінних насадок | 7 |
| Кількість предметів | 16 |
| Максимальне зусилля | 4 т |
| Обсяг робочої рідини | 0.28 л |
| Спеціальні | ручний привід |
| Тиск при максимальному навантаженні | 64 МПа |
- Ціна: 6 279,02 ₴
