
Труборіз, 3-28 мм MTX
- В наявності
- Код: 787209
114,40 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ріжучим елементом є твердосплавний ролик.
Використовується для різання труб з металопластику та кольорових металів діаметром від 3 до 28 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 180 мм |
| _Ширина в упаковці | 92 мм |
| Вага | 0.17 кг кг |
| Висота в пакованні | 30 мм |
| Максимальний діаметр труби | 28 мм |
| Марка стали ріжучого ролика | ХВГ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ріжучого ролика | інструментальна легована сталь |
| Тип труб | труби з незагартованих чорних і кольорових металів |
- Ціна: 114,40 ₴
