
Плоскогубці комбіновані, діелектричні трикомпонентні рукоятки до 1000 В, 180 мм Gross
- В наличии
- Код: 16989
1 322 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначені для широкого спектру слюсарних та електромонтажних робіт.
- Діелектричні властивості рукояток (до 1000В, стандарт VDE, IEC 60900).
- Мають додаткові внутрішні грані та можуть використовуватись як гайковий ключ М8 до М10 / OE 11-17 мм.
- Ребра жорсткості на зовнішніх металевих частинах інструменту роблять конструкцію міцнішою.
- Зміщення шарніра до ріжучих кромок збільшує ефективність різання на 20% .
- Ергономічні рукоятки.
- Є паз для захоплення та утримання цвяхів або дроту.
- Нижня частина рукояток оснащена додатковими упорами, на які можна встановити пружину для авторозтиску або скобу з підвісом.
- Матеріал робочої частини — C45, твердість – 55-57 HRC.
- Спеціальне антикорозійне покриття TITAN finish.
- 5 років гарантії на заводський шлюб .
- Упаковка: підвісна карта з картону з пластиковою скобою.
Детальний огляд даних х плоскогубців можна переглянути за цим посиланням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gross |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Плоскогубцы |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 240 мм |
| _Ширина в упаковці | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Вес | 0.33 кг кг |
| Высота в упаковке | 20 мм |
| Длина | 180 мм мм |
| Матеріал губок | сталь 45 |
| Рукоятка | трикомпонентна |
- Цена: 1 322 ₴



