
Вороток-отвертка, 150 мм, квадрат 1/4" MTX
- В наличии
- Код: 139209
71,23 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Воротник отверточного типа предназначен для работы с сменными торцевыми головками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 150 мм |
| _Ширина в упаковці | 22 мм |
| Бренд | MTX |
| Вес | 0.097 кг кг |
| Высота в упаковке | 22 мм |
| Длина | 150 мм мм |
| Марка сталі | CrV |
| Опис_Комплектність | <li>Вороток-викрутка - 1 шт.</li> |
| Опис_Країна бренду | Німеччина |
| Опис_Країна виробництва | Тайвань |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромовонадієвої сталі</li> <li>Має хромове покриття</li> <li>Рухомий приєднувальний квадрат</li> <li>Шариковий фіксатор</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Змінна довжина важеля обертання інструменту</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | Викрутки |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4 дюйм |
| Тип | вороток-викрутка |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 71,23 ₴


