
Ключ комбінований 22 мм, хромований, SPARTA
- Услуга
- Код: 150495
71,22 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ключ виготовлений з вуглецевої сталі.
Твердість матеріалу робочої частини ключа 42 HRC.
Покриття - жовтий цинк.
Профіль кільцевого зеву має 12 граней, що збільшує площу зіткнення робочих поверхонь і знижує ризик деформації граней кріплення при монтажі.
Кут нахилу кільцевого зеву відносно площини ключа в 15 градусів робить монтаж більш зручним.
Ключ гайковий комбінований з відкритим і кільцевих зевом призначений для монтажу (демонтажу) різьбових з'єднань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Пользовательские характеристики | |
| _Вистоа в упаковці | 20 мм |
| _Довжина в упаковці | 260 мм |
| _Ширина в упаковці | 45 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вес | 0.23 кг кг |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Размер max | 22 мм |
| Размер min | 22 мм |
| Тип | Комбинированный |
| Форма | прямий |
- Цена: 71,22 ₴
