
Набір ключів накидних, 6–17 мм, 6 шт, хромовані, SPARTA
- Услуга
- Код: 153305
320,75 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ключі гайкові колінчаті мають два кільцевих зеава різних розмірів. Профіль кільцевого зеву має 12 граней, що збільшує площу зіткнення робочих поверхонь і знижує ризик деформації граней кріплення при монтажі. Накидні робочі частини ключа зміщені щодо його рукоятки, що дозволяє працювати у важкодоступних місцях. Виготовлений з вуглецевої сталі. Твердість накидний робочої частини - 41 HRC. Ключі мають надійне антикорозійне покриття з хрому. Ключі упаковані в поліетилен. Набір призначений для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Пользовательские характеристики | |
| _Вистоа в упаковці | 25 мм |
| _Довжина в упаковці | 255 мм |
| _Ширина в упаковці | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вес | 0.68 кг кг |
| Количество предметов | 6 |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Размер max | 17 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Тип | накидний |
| Тип упаковки | пластиковий тримач |
| Форма | прямий |
- Цена: 320,75 ₴
