
Набір ключів ріжкових, 6 х 17 мм, 6 шт, CrV, хромовані, MTX
- Услуга
- Код: 152319
203,20 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ключі виготовлені з хромованадієвої сталі. Твердість матеріалу робочої частини ключа 45 HRC. Ключі мають поліроване хромонікелеве покриття. Поставляються в комплекті з трапецієподібним пластмасовим утримувачем. Ключі гайкові двосторонні з відкритим зевом призначені для монтажу демонтажу різьбових з'єднань.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| _Вистоа в упаковці | 34 мм |
| _Довжина в упаковці | 158 мм |
| _Ширина в упаковці | 110 мм |
| Бренд | MTX |
| Вес | 0.338 кг кг |
| Количество предметов | 6 |
| Размер max | 17 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Тип | ріжковий |
| Тип упаковки | пластиковий тримач |
| Форма | прямий |
- Цена: 203,20 ₴
