
Головка торцева, 24 мм, 12-гранна, CrV, хромована MTX MASTER
- Услуга
- Код: 136939
65,28 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначена для ефективного монтажу, демонтажу болтових з'єднань.
Виготовлена з хромованадієвої сталі і має підвищену зносостійкість.
Твердість матеріалу робочої частини головки 42 HRС, що відповітакє вимогам ДСТу.
Виріб має поліроване хромонікелеве покриття.
Має 12-гранний профіль із збільшеною площею контакту з деталлю, що значно знижує деформацію граней кріплення при високих навантаженнях.
Дозволяє здійснювати обертання кріплення з меншим кутом повороту 30 градусів у порівнянні з 6-гранним зевом.
Головка має посадочне місце для приєднувального квадрата 1/2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Пользовательские характеристики | |
| _Вистоа в упаковці | 32 мм |
| _Довжина в упаковці | 38 мм |
| _Ширина в упаковці | 32 мм |
| Бренд | MTX |
| Вес | 0.107 кг кг |
| Розмір головки | 24 мм |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип наконечника | 12 гранна |
- Цена: 65,28 ₴

