
Головка утакрная удлиненная шестигранная, 19 мм, 1/2, CrMo Stels
- Услуга
- Код: 13946
189,94 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Застосовується для монтажу / демонтажу кріпильних елементів за допомогою гайковерта.
Вироби мають шестигранний робочий профіль.
Використовується в автомайстернях, слюсарних майстернях, в будівництві.
Матеріал сталь CrMo.
Твердість 44-48 HRC.
Покриття фосфатування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stels |
| Пользовательские характеристики | |
| _Вистоа в упаковці | 81 мм |
| _Довжина в упаковці | 118 мм |
| _Ширина в упаковці | 118 мм |
| Бренд | STELS |
| Вес | 0.003 кг кг |
| Марка сталі | СrMo |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Особенности | подовжена |
| Розмір головки | 19 мм |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип наконечника | 6 гранна |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 189,94 ₴


