
Удлинитель оцинкованный для воротка, 125 мм, с квадратом 12.5 мм
- В наличии
- Код: 13940
87,18 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Описание
Характеристики
Информация для заказа
С помощью удлинителя собирается составной инструмент для работы в труднодоступных местах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 104 мм |
| _Ширина в упаковці | 16 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вес | 0.207 кг кг |
| Высота в упаковке | 16 мм |
| Длина | 125 мм мм |
| Марка сталі | вуглеродиста сталь 45 |
| Опис_Комплектність | <li>Подовжувач для воротка - 1 шт.</li> |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромованадієвої сталі</li> <li>Має матове хромове покриття</li> <li>Кульковий фіксатор</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Можливість роботи в важкодоступних місцях</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | прямі |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип | Удлинитель |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 87,18 ₴
