
Удлинитель 50 мм, 1/4", CrV, STELS
- В наличии
- Код: 13902
39,65 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Используется для работы со съемными торцевыми головками, картакными шарнирами и другими насадками в труднодоступных местах. Имеет посадочное место и присоединительный квадрат 1/4.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stels |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 105 мм |
| _Ширина в упаковці | 43 мм |
| Бренд | STELS |
| Вес | 0.024 кг кг |
| Высота в упаковке | 12 мм |
| Длина | 50 мм мм |
| Марка сталі | CrV |
| Опис_Комплектність | <li>Подовжувач - 1 шт.</li> |
| Опис_Країна бренду | Німеччина |
| Опис_Країна виробництва | Тайвань |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромованадієвої сталі</li> <li>Має матове хромове покриття</li> <li>Кульковий фіксатор</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Можливість роботи в важкодоступних місцях</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | прямі |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4 дюйм |
| Тип | Удлинитель |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 39,65 ₴
